KONST / Litografier / Färglitografi 9772472
nr 977 2472
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), PT, signerad, 1987, motivet. 42x54
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:01:54
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)